Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością
i wszystkim co dobre. Dlatego przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości, nie mogąc się doczekać, kiedy zapukają do drzwi Przedszkola.

Licznie przybyli: Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanych programach artystycznych. Dla Maluszków był to wyjątkowy występ, gdyż pierwszy raz występowali przed tak dużą publicznością. Mimo to świetnie sobie poradzili. Natomiast zahartowani w boju „Starszaki” przepięknie zaprezentowali wiersze, piosenki oraz tańce, które ćwiczyły na tą uroczystość.  Kolejną niespodzianką dla naszych babć i dziadków były własnoręcznie wykonane przez dzieci serduszka. Na koniec wszyscy rozkoszowali się pysznymi ciastami domowego wypieku przygotowanymi przez rodziców, aby w szczególny sposób okazać naszym bliskim szacunek oraz podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie.

To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

Zapraszamy do galerii zdjęć